TongSheng Firması Kimdir?

 Kategori Makaleler

Arkadaşlar,

Bu yazımızda ürün yelpazemize kattığımız yeni bir marka ve modelin ilk müjdesini vermek istiyoruz! TongSheng şirketinin TSDZ2 modelini Kolayu olarak tedarik ve teminini sağlayarak sizlere daha üstün bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. 

TSDZ2 modeli hakkında açıklamalarımızı bir sonraki yazımıza bırakarak TongSheng firmasını tanıtmak isteriz. TongSheng, Çin’de üretime, Almanya ve Hollanda’da satış merkezlerine sahip Dünya’nın önde gelen motor üreticilerinden biridir. Kendini, bisiklet kurgusu üzerine yenilikçi çözümleriyle ayrıştırmıştır. Bu yazı TongSheng’in resmi internet sayfasından alınarak tercüme edilmiştir:

Suzhou Tongsheng Bisiklet Co, Ltd şirketi Yangze Nehri Deltası’nda hayati bir ekonomik bölge olan ve Şangay ve ülkenin geri kalanına kolay ulaşım sahip Suzhou Sanayi Parkı’nda yer almaktadır.

1998 yılında kurulan, Tongsheng Çin’in motor, kontrol ünitesi, ekran, fren, anahtar ve diğer ekipmanları içeren elektrikli bisiklet motor sistemi üretiminde uzmanlaşmış ilk şirketi olmuştur. Şimdi, tüm ülkede e-bisiklet bileşenleri için ana tedarikçilerinden biriyiz.

Ürettiğimiz geleneksel elektrikli bisiklet parçalarına dayanarak, kendimiz sürekli yaratıcılık ve sebatlı yenilikçilik ile TSDZ-2 ve TSDZ-3 orta motorları için üç temel düzenek geliştirdik. TUV sertifikasına sahibiz ve güvenilir kalitemize ve modern teknolojimize atfedilen 10 yıllık yerli ve uluslararası patentlere sahibiz. Sahip olduğumuz teknoloji, çevre ve sağlık dostu ve evrensel uygulamalar sayesinde, dünya çapında müşterilerimiz tarafından geniş bir beğeni ve yüksek iltifat elde ettik.

TongSheng TSDZ Building

TongSheng TSDZ Building

 

Yazının aslı İngilizce halinde şu şekildedir:

Suzhou Tongsheng Bicycle Co., Ltd. is located in Suzhou industrial Park, a vital economic zone in Yangze River Delta with an easy transportation accessing to Shanghai and the rest of the country.

Founded in 1998, Tongsheng was the first company in China specialized in manufacturing E-bike motor system including motor, controller, display, brake, switch and other equipments. Now, we are one of the main suppliers for e-bike components in the whole country.

Based on the producing traditional e-bike parts, we ourselves have developed successfully three main systems for middle motors typed TSDZ-2 and TSDZ-3 as well as for torque sensor driving by constant creation and sedulous innovation. We have got the certificate of TUV and owned decade domestic and international patents attributed to our reliable quality and modern technology. Ours have obtained wide recognition and high compliment from our clients worldwide due to its updated technology, environment & health friendly and universal applications after their coming into being.

 

Tavsiye Edilen Yazılar
0
Kolayu Batarya Prizi DişiBatarya Doluluk Simgeleri